KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17569185
nr 1756 9185
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Paul, södermotiv. Akvarell, bildmått: 28x39 cm, yttermått inklusive ram: 42x53 cm
Utrop:
300 kr
Bevakningspris:
ÄR EJ UPPNÅTT
Aktuellt bud:
Inga bud (per 16:35:16)
Uppdatera
Visning
fredag 30/1, lördag 31/1, söndag 1/2 och måndag 2/2
Auktionen
avslutas:
måndag 2 februari kl 20:17:39
- Mitt bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor